SPD type 2, 1+N 400V TNS, 1no-nc, Uc 275/260V, Up≤1,35kV, In 20/ Iimp 40kA
| Lengde (mm) | 65.7 |
| Bredde (mm) | 35.6 |
| Høyde (mm) | 98.7 |
| Netttype DC | Nei |
| Netttype IT | Nei |
| Netttype TN | Ja |
| Netttype TN-C | Nei |
| Netttype TN-C-S | Ja |
| Netttype TN-S | Ja |
| Netttype TT | Ja |
| Netttype andre | Nei |
| Antall ledere (uten jord) | 2 |
| Nominell utladning støtstrøm (8/20) | 20 kA |
| Maks. Avlederstøtstrøm (8/20) | 40 kA |
| Merkespenning AC | 240 V |
| Merkespenning DC | 230 V |
| Maks kontinuerlig spenning AC | 275 V |
| Sikkerhetsnivå | 1.35 kV |
| Sikkerhetsnivå L-N | 1.35 kV |
| Beskyttelsesnivå N-PE | 1.6 kV |
| Maks. overstrømsbeskyttelsesenhet, parallellkobling (sikring) | 125 A |
| Maks. overstrømsbeskyttelsesenhet, seriekobling (sikring) | 80 A |
| Kortslutningsfasthet (Isccr) | 25 kA |
| Integrert kortslutningsbeskyttelse | Nei |
| Integrert kortslutningsbeskyttelse selektiv for sikring gG | 125 A |
| Inegrert sikring | Nei |
| Fri for lekkasjestrøm | Nei |
| Monteringsmetode | DIN-skinne, 35 mm |
| DIN-størrelse | 2 TE |
| Max ledertverrsnitt stiv (en- / flertrådig) | 35 mm² |
| Max ledertverrsnitt fleksibel fintrådig) | 25 mm² |
| Med fjernkontakt | Ja |
| Signalisering ved enheten | Optisk |
| Testklasse type 2 | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 115 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.26 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 115 |
| M-pak Bredde (mm) | 85 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.245 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 42 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 10.88 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1008 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1010 |
| T-pak Vekt (kg) | 284.12 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
