SPD type 2, 3-p 230V IT, Uc 440V, Up ≤ 2,2kV, In 20/ Iimp 40kA
| Lengde (mm) | 65.7 |
| Bredde (mm) | 53 |
| Høyde (mm) | 98.7 |
| Netttype DC | Nei |
| Netttype IT | Ja |
| Netttype TN | Nei |
| Netttype TN-C | Nei |
| Netttype TN-C-S | Nei |
| Netttype TN-S | Nei |
| Netttype TT | Nei |
| Netttype andre | Nei |
| Antall ledere (uten jord) | 3 |
| Nominell utladning støtstrøm (8/20) | 20 kA |
| Maks. Avlederstøtstrøm (8/20) | 40 kA |
| Merkespenning AC | 400 V |
| Maks kontinuerlig spenning AC | 440 V |
| Sikkerhetsnivå | 2.2 kV |
| Sikkerhetsnivå L-N | 2.2 kV |
| Maks. overstrømsbeskyttelsesenhet, parallellkobling (sikring) | 125 A |
| Maks. overstrømsbeskyttelsesenhet, seriekobling (sikring) | 80 A |
| Kortslutningsfasthet (Isccr) | 25 kA |
| Integrert kortslutningsbeskyttelse | Nei |
| Inegrert sikring | Nei |
| Fri for lekkasjestrøm | Nei |
| Monteringsmetode | DIN-skinne, 35 mm |
| DIN-størrelse | 3 TE |
| Max ledertverrsnitt stiv (en- / flertrådig) | 35 mm² |
| Max ledertverrsnitt fleksibel fintrådig) | 25 mm² |
| Med fjernkontakt | Nei |
| Signalisering ved enheten | Optisk |
| Testklasse type 2 | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 110 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 65 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.349 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
