SPD type 2, 3-p (L+ PE L-), 1000V PV nett, Up ≤ 3,7kV, Iimp 40kA
| Lengde (mm) | 98.7 |
| Bredde (mm) | 53.4 |
| Høyde (mm) | 65.7 |
| Netttype DC | Ja |
| Netttype IT | Nei |
| Netttype TN | Nei |
| Netttype TN-C | Nei |
| Netttype TN-C-S | Ja |
| Netttype TN-S | Nei |
| Netttype TT | Nei |
| Netttype andre | Ja |
| Antall ledere (uten jord) | 2 |
| Nominell utladning støtstrøm (8/20) | 15 kA |
| Merkespenning AC | 1000 V |
| Merkespenning DC | 1000 V |
| Maks kontinuerlig spenning AC | 1170 V |
| Maks. kontinuerlig spenning DC | 1170 V |
| Sikkerhetsnivå | 3.7 kV |
| Sikkerhetsnivå L-N | 3.7 kV |
| Beskyttelsesnivå N-PE | 3.7 kV |
| Kortslutningsfasthet (Isccr) | 2 kA |
| Integrert kortslutningsbeskyttelse | Nei |
| Inegrert sikring | Nei |
| Fri for lekkasjestrøm | Nei |
| Monteringsmetode | DIN-skinne, 35 mm |
| DIN-størrelse | 3 TE |
| Max ledertverrsnitt stiv (en- / flertrådig) | 35 mm² |
| Max ledertverrsnitt fleksibel fintrådig) | 25 mm² |
| Med fjernkontakt | Nei |
| Signalisering ved enheten | Optisk |
| Testklasse type 2 | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 110 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 65 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.325 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 27 |
| M-pak Lengde (mm) | 110 |
| M-pak Bredde (mm) | 85 |
| M-pak Høyde (mm) | 60 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.33 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 27 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 210 |
| D-pak Vekt (kg) | 9.365 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 648 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 247.76 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |