SPD type 3, 2x16A 230V, 1no-nc, Uc 255V
| Lengde (mm) | 74.5 |
| Bredde (mm) | 17.7 |
| Høyde (mm) | 93.4 |
| Merkespenning AC | 240 V |
| Merkespenning DC | 240 V |
| Maks kontinuerlig spenning AC | 264 V |
| Maks. kontinuerlig spenning DC | 240 V |
| Sikkerhetsnivå | 1.25 kV |
| Sikkerhetsnivå L-N | 1.25 kV |
| Maks. overstrømsbeskyttelsesenhet, parallellkobling (sikring) | 32 A |
| Maks. overstrømsbeskyttelsesenhet, seriekobling (sikring) | 25 A |
| Monteringsmetode | DIN-skinne, 35 mm |
| Max ledertverrsnitt stiv (en- / flertrådig) | 4 mm² |
| Max ledertverrsnitt fleksibel fintrådig) | 2.5 mm² |
| Med fjernkontakt | Ja |
| Signalisering ved enheten | Optisk |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 115 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 85 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.114 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 42 |
| M-pak Lengde (mm) | 115 |
| M-pak Bredde (mm) | 85 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.115 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 42 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 210 |
| D-pak Vekt (kg) | 5.12 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1008 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 990 |
| T-pak Vekt (kg) | 145.88 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
