Spenningsforsyning 24V DC 1A
| Lengde (mm) | 64 |
| Bredde (mm) | 72 |
| Høyde (mm) | 90 |
| Type matespenning | AC |
| Første utgangsspenning | 24 V |
| Første utgangsspenning | 24 V |
| Maks utgangsstrøm 1 | 1 A |
| Justerbar utgangsspenning | Nei |
| Nominell utgangsspenning 1 | 24 V |
| Nominell utgangsstrøm 1 | 1 A |
| Kortslutningssikker | Ja |
| Nominell forsyningsspenning ved AC 50 Hz | 230 V |
| Nominell forsyningsspenning ved AC 50 Hz | 230 V |
| Nominell forsyningsspenning ved AC 60 Hz | 230 V |
| Nominell forsyningsspenning ved AC 60 Hz | 230 V |
| Nominell forsyningsspenning ved DC | 24 V |
| Nominell forsyningsspenning ved DC | 24 V |
| Stabilisert utgangsspenning | Ja |
| Effektforbruk | 16 VA |
| Utgangseffekt | 15 W |
| Stabilisert | Ja |
| Type strømtilkobling | Stikktilkobling |
| Skinnemontering er mulig | Ja |
| Veggmontasje er mulig | Nei |
| For rekkemontasje | Ja |
| Bredde i antall modulmellomrom | 4 |
| Innbyggingsbredde | 72 mm |
| Innbyggingshøyde | 68 mm |
| Direktemontering mulig | Nei |
| Bredde | 72 mm |
| Høyde | 90 mm |
| Dybde | 64 mm |
| For sikkerhetsfunksjoner | Nei |
| SIL iflg. IEC 61508 | 1 |
| Ytelsesnivå etter. EN ISO 13849-1 | Level a |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.21 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 36 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 75 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.225 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 36 |
| D-pak Lengde (mm) | 355 |
| D-pak Bredde (mm) | 310 |
| D-pak Høyde (mm) | 235 |
| D-pak Vekt (kg) | 8.49 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 864 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1090 |
| T-pak Vekt (kg) | 294.68 |
| Brukermanual (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |