spesialdør høyre, transparent, til skap (h x b) 1100x550mm, inkl. stag og lukker
| Lengde (mm) | 16 |
| Bredde (mm) | 520 |
| Høyde (mm) | 1070 |
| Utførelse som gjennomsiktig dør | Ja |
| Utførelse som dør for lastbrytersperre | Nei |
| Bredde | 519 mm |
| Høyde | 1069 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Type overflate | Pulverlakkert |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 16 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 1070 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 520 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 4.5 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 1250 |
| M-pak Bredde (mm) | 555 |
| M-pak Høyde (mm) | 55 |
| M-pak Vekt (kg) | 4.19 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 20 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 690 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
