spesialdør høyre, transparent, til skap (h x b) 950x550mm, inkl. stag og lukker
| Lengde (mm) | 950 |
| Bredde (mm) | 550 |
| Høyde (mm) | 50 |
| Utførelse som gjennomsiktig dør | Ja |
| Utførelse som dør for lastbrytersperre | Nei |
| Bredde | 519 mm |
| Høyde | 919 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Type overflate | Pulverlakkert |
| Farge | Hvit |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 960 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 30 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 560 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 3.8 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 297 |
| M-pak Bredde (mm) | 210 |
| M-pak Høyde (mm) | 10 |
| M-pak Vekt (kg) | 3.88 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 20 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1150 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
