spesialdørsett høyre + venstre, transparent, til skap (h x b) 1100x1050mm
| Weight (net) | 7.589 |
| ETIM-klasse | EC000747 Dør-/ betjeningstablå (koblingskap) |
| Utførelse som gjennomsiktig dør | Ja |
| Utførelse som dør for lastbrytersperre | Nei |
| Bredde | 519 mm |
| Høyde | 1069 mm |
| Dybde | 12 mm |
| Materiale | Stål |
| Type overflate | Pulverlakkert |
| Farge | Hvit |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 16 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 1100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 1050 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 8.54 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 1015 |
| M-pak Bredde (mm) | 865 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 7.59 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 40 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
