Discontinued product
SUMMER 220V AC 7,7VA
| Lengde (mm) | 65 |
| Bredde (mm) | 18 |
| Høyde (mm) | 80 |
| Nominell spenning | 230 V |
| Strømtype | AC |
| Strømforbruk | 0.03 A |
| Lydstyrke | 78 dB |
| Toneart | Tone |
| Innebygd transformator | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.067 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 12 |
| M-pak Lengde (mm) | 225 |
| M-pak Bredde (mm) | 95 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.745 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 144 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 320 |
| D-pak Høyde (mm) | 230 |
| D-pak Vekt (kg) | 9.325 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3456 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1070 |
| T-pak Vekt (kg) | 246.8 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |