T-OG X-STYKKE FOR LF30060 GRÅ
| ETIM-klasse | EC000865 T-stykke for installasjonskanal |
| Høyde | 30 mm |
| Bredde | 57 mm |
| Utgående høyde | 30 mm |
| Utgående bredde | 57 mm |
| Halogenfri | Nei |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| RAL-nummer | 7030 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 230 |
| M-pak Bredde (mm) | 60 |
| M-pak Høyde (mm) | 35 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.072 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 10 |
| D-pak Lengde (mm) | 250 |
| D-pak Bredde (mm) | 180 |
| D-pak Høyde (mm) | 100 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.803 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1440 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 140.632 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
