T-STYKKE FOR ATA20x50, hvit
| Weight (net) | 0.035 |
| ETIM-klasse | EC000865 T-stykke for installasjonskanal |
| Høyde | 20 mm |
| Bredde | 52 mm |
| Utgående høyde | 20 mm |
| Utgående bredde | 52 mm |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| RAL-nummer | 9016 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 114 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 65 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 28 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.048 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 140 |
| M-pak Bredde (mm) | 90 |
| M-pak Høyde (mm) | 40 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.048 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 10 |
| D-pak Lengde (mm) | 260 |
| D-pak Bredde (mm) | 190 |
| D-pak Høyde (mm) | 205 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.57 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 720 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 555 |
| T-pak Vekt (kg) | 66.04 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |