T stykke for LF kanal 40×90
| Weight (net) | 0.096 |
| ETIM-klasse | EC000865 T-stykke for installasjonskanal |
| Høyde | 40 mm |
| Bredde | 90 mm |
| Utgående høyde | 40 mm |
| Utgående bredde | 90 mm |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| RAL-nummer | 9016 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 230 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 95 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 43 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.097 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 5 |
| M-pak Lengde (mm) | 230 |
| M-pak Bredde (mm) | 90 |
| M-pak Høyde (mm) | 40 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.097 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 5 |
| D-pak Lengde (mm) | 250 |
| D-pak Bredde (mm) | 180 |
| D-pak Høyde (mm) | 100 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.564 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 720 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1050 |
| T-pak Vekt (kg) | 106.216 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |