TIDSRELE MULTIFUNKSJON 1s.-10t. 8A
| Lengde (mm) | 64 |
| Bredde (mm) | 17.5 |
| Høyde (mm) | 85 |
| Betjeningsmåte | Analog med flerfunksjon |
| Funksjon | Flerfunksjon |
| Første tidsintervallenhet | Sekunder/timer |
| 1. tidsintervall fra/til | 0.1 |
| 1. tidsintervall fra/til | 10 |
| 2. tidsintervallenhet | Sekunder/timer |
| 2. tidsintervall fra/til | 0.1 |
| 2. tidsintervall fra/til | 10 |
| Monteringsmetode | DIN-skinne |
| Bredde i antall modulmellomrom | 1 |
| Innbyggingshøyde | 58 mm |
| Antall omkoblere | 1 |
| Styrespenning 1 | 230 V |
| Styrespenning 1 | 230 V |
| Type styrespenning 1 | AC |
| Frekvens styrespenning 1 | 50 Hz |
| Frekvens styrespenning 1 | 60 Hz |
| Styrespenning 2 | 12 V |
| Styrespenning 2 | 48 V |
| Type styrespenning 2 | AC/DC |
| Frekvens styrespenning 2 | 50 Hz |
| Frekvens styrespenning 2 | 60 Hz |
| Matespenningsområde | 195 V |
| Matespenningsområde | 253 V |
| Type matespenning | AC/DC |
| Nominell brytestrøm ved 250 V AC | 8 A |
| Bryterkapasitet glødelamper | 450 W |
| Bryterkapasitet induktive lysrør | 500 VA |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.11 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 108 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 25 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.09 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 108 |
| D-pak Lengde (mm) | 369 |
| D-pak Bredde (mm) | 311 |
| D-pak Høyde (mm) | 232 |
| D-pak Vekt (kg) | 10.1 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2592 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1478 |
| T-pak Vekt (kg) | 265.4 |
| Brukermanual (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
