TILFØRSELSLEDNING 4mtr MED VINKLET STØPSEL
| Lengde (mm) | 4000 |
| Bredde (mm) | 40 |
| Høyde (mm) | 55 |
| Merkespenning | 250 V |
| Merkestrøm | 16 A |
| Antall poler | 3 |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Type klargjort kabel | Tilførselsledning for apparater |
| Utførelse side 1 | Kontakt |
| Utførelse side 2 | Støpsel |
| Total lengde | 4000 mm |
| Mekanisk koding | Ja |
| Fargekoding/kontaktinnsats | Svart |
| Kapslingsfarge | Svart |
| Kabeldiameter | 11 mm |
| Kabeldiameter | 11 mm |
| Farge på ytre kappe | Svart |
| Polmerking | L, N, PE |
| Nominelt ledertverrsnitt | 1.5 mm² |
| Isolert del temperaturbestandig til | 105 °C |
| Kabel kontinuerlig temperaturbestandig til | 70 °C |
| Halogenfri | Nei |
| Brannlast | 2.813889 kWh |
| Overflatebehandling av kontakter | Andre |
| Forurensningsgrad | 3 |
| Gjennomgangsmotstand | 1 mOhm |
| Type merkespenning | 4 kV |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 4000 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 55 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.41 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 360 |
| M-pak Bredde (mm) | 270 |
| M-pak Høyde (mm) | 210 |
| M-pak Vekt (kg) | 4.841 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 20 |
| D-pak Lengde (mm) | 590 |
| D-pak Bredde (mm) | 390 |
| D-pak Høyde (mm) | 290 |
| D-pak Vekt (kg) | 9.322 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 240 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1080 |
| T-pak Vekt (kg) | 136.864 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
