Tilkoblingsklemmer kabler
| Lengde (mm) | 49 |
| Bredde (mm) | 18 |
| Høyde (mm) | 43 |
| Merkestrøm In | 145 A |
| Bredde | 18 mm |
| Høyde | 43 mm |
| Dybde | 49 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 50 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 18 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 43 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.04 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 110 |
| M-pak Bredde (mm) | 85 |
| M-pak Høyde (mm) | 82 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.42 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 50 |
| D-pak Lengde (mm) | 275 |
| D-pak Bredde (mm) | 225 |
| D-pak Høyde (mm) | 100 |
| D-pak Vekt (kg) | 2.22 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 10000 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1200 |
| T-pak Vekt (kg) | 413 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
