Tilkoblingsklemmer kabler
| Lengde (mm) | 84 |
| Bredde (mm) | 31 |
| Høyde (mm) | 54 |
| Merkestrøm In | 290 A |
| Bredde | 31 mm |
| Høyde | 54 mm |
| Dybde | 84 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 84 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 31 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 54 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.11 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 220 |
| M-pak Bredde (mm) | 85 |
| M-pak Høyde (mm) | 100 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.1 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 20 |
| D-pak Lengde (mm) | 275 |
| D-pak Bredde (mm) | 225 |
| D-pak Høyde (mm) | 100 |
| D-pak Vekt (kg) | 2.32 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 7000 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 950 |
| T-pak Vekt (kg) | 137 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
