Tilkoblingsklemmer kabler
| Lengde (mm) | 106 |
| Bredde (mm) | 37 |
| Høyde (mm) | 65 |
| Merkestrøm In | 380 A |
| Monteringsmetode | Andre |
| Bredde | 37 mm |
| Høyde | 65 mm |
| Dybde | 106 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 106 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 37 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 65 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.233 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 190 |
| M-pak Bredde (mm) | 60 |
| M-pak Høyde (mm) | 55 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.68 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 9 |
| D-pak Lengde (mm) | 275 |
| D-pak Bredde (mm) | 225 |
| D-pak Høyde (mm) | 95 |
| D-pak Vekt (kg) | 2.18 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3000 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1250 |
| T-pak Vekt (kg) | 646.918 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
