TILSTEDEVÆRELSES DETEKTOR TAKMONTERT 360º MED INTEGRERT DALI UTGANG
| Lengde (mm) | 70 |
| Bredde (mm) | 78 |
| Høyde (mm) | 78 |
| Sensortype | Passiv infrarød |
| Med DALI grensesnitt | Ja |
| Konstant lysstyring | Nei |
| HVAC-styring | Nei |
| Tvangstilkobling | Nei |
| Tvungen frakobling | Nei |
| Husdyrimmun | Nei |
| Krypstrømsbeskyttelse | Nei |
| Fungerer i nettverk | Ja |
| Skannevinkel | 360 ° |
| Optimal montasjehøyde | 4 m |
| Trappehusovervåkning | Nei |
| Forbikoblingsbryter | Nei |
| Maks rekkevidde til siden | 6 m |
| Maks. tilstedeværelsesområde | 20 m² |
| Maks rekkevidde i front | 7 m |
| Egnet for trådløs overføring | Nei |
| Fjernstyring | Ja |
| Med fjernkontroll | Ja |
| Responsverdi, justerbar følsomhet | Ja |
| Justerbar lysverdi | Ja |
| Med signalenhet | Nei |
| Lærefunksjon for responsverdiluminositet | Ja |
| Dimmefunksjon med dimmerinnsats | Nei |
| Egnet for himling | Nei |
| Type overflate | Matt |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| RAL-nummer (lignende) | 9001 |
| Spenningstype | AC |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Frekvensområde | 60 Hz |
| Min. innkoblingstid | 60 s |
| Maks. innkoblingstid | 60 min |
| Deteksjonsvinkel horisontal fra/til | 360 ° |
| Deteksjonsvinkel horisontal fra/til | 360 ° |
| Svingradius sensor, horisontal | 360 ° |
| Svingradius sensor, horisontal | 360 ° |
| Responsverdi lys | 5 lx |
| Responsverdi lys | 1000 lx |
| C-last | Ja |
| Antall detekteringssoner | 1 |
| Omformer inngang | Ja |
| Bredde | 80 mm |
| Høyde | 75 mm |
| Dybde | 70 mm |
| Diameter | 80 mm |
| Innbyggingsdybde | 70 mm |
| Innfellingsdiameter | 68 mm |
| Min. dybde på apparatboks | 75 mm |
| Kompatibel med Apple HomeKit | Nei |
| Kompatibel med Google Assistant | Nei |
| Kompatibel med Amazon Alexa | Nei |
| Med IFTTT-støtte | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 120 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 70 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.113 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 24 |
| M-pak Lengde (mm) | 100 |
| M-pak Bredde (mm) | 95 |
| M-pak Høyde (mm) | 100 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.19 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 24 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 4.99 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 576 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1010 |
| T-pak Vekt (kg) | 142.76 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| Teknisk vedlegg 1 (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |