Tilstedeværelsesdetektor KNX innfelt
| Weight (net) | 0.113 |
| ETIM-klasse | EC001582 Bevegelsessensor for bussystem |
| Bussystem EIB/KNX | Ja |
| Bussystem KNX-Radio | Nei |
| Bussystem radiofrekvens | Nei |
| Bussystem LON | Nei |
| Bussystem Powernet | Nei |
| Toveis trådløs kommunikasjon | Nei |
| Type overflate | Matt |
| RAL-nummer (lignende) | 9010 |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Busstilkobling inkludert | Nei |
| Omformer inngang | Nei |
| Krypstrømsbeskyttelse | Nei |
| Driftsvelger | Nei |
| Husdyrimmun | Ja |
| Trappehusovervåkning | Nei |
| Justerbar lysverdi | Nei |
| Lærefunksjon for responsverdiluminositet | Nei |
| Frakoblingsforsinkelse, selvinstruerende | Nei |
| DALI-2-sertifisert | Nei |
| Optimal montasjehøyde | 4 m |
| Maks rekkevidde til siden | 8 m |
| Maks rekkevidde i front | 7 m |
| Diameter detekteringsområde på gulvet | 7 m |
| Deteksjonsvinkel vertikal fra/til | 55 ° |
| Deteksjonsvinkel vertikal fra/til | 55 ° |
| Deteksjonsvinkel horisontal fra/til | 360 ° |
| Deteksjonsvinkel horisontal fra/til | 360 ° |
| Antall kanaler | 1 |
| Min. innkoblingstid | 5 s |
| Maks. innkoblingstid | 480 min |
| Min. dybde på apparatboks | 30 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 120 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 70 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.113 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 24 |
| M-pak Lengde (mm) | 100 |
| M-pak Bredde (mm) | 90 |
| M-pak Høyde (mm) | 100 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.15 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 24 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 210 |
| D-pak Vekt (kg) | 3.96 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 576 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1006 |
| T-pak Vekt (kg) | 118.04 |
| Produktbeskrivelse | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produktprogramvare | Download here |