TRAFO 220/12-24V40VA
| Lengde (mm) | 64 |
| Bredde (mm) | 71 |
| Høyde (mm) | 85 |
| Primærspenning | 230 V |
| Sekundærspenning 1 | 12 V |
| Sekundærspenning 2 | 24 V |
| Sekundærstrømstyrke 1 | 3.33 A |
| Sekundærstrømstyrke 2 | 1.67 A |
| Maks utgangseffekt | 40 W |
| Maks utgangsstrøm | 3.33 A |
| Maks effekttap | 40 W |
| Type transformator | Sikkerhetstrafo |
| Utenpåliggende | Ja |
| Innfelt montasje | Nei |
| For rekkemontasje | Ja |
| Lengde | 85 mm |
| Bredde | 70 mm |
| Høyde | 58 mm |
| Bredde i antall modulmellomrom | 4 |
| Kortslutningsbeskyttet | Ja |
| Temperaturbeskyttelse | Ja |
| Med av/på-bryter | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.87 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 24 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.87 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 24 |
| D-pak Lengde (mm) | 365 |
| D-pak Bredde (mm) | 310 |
| D-pak Høyde (mm) | 215 |
| D-pak Vekt (kg) | 21.18 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 432 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1010 |
| T-pak Vekt (kg) | 530 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
