TRAPPEAUTOMAT 30s.-10m. 16A AC 1
| Lengde (mm) | 35 |
| Bredde (mm) | 17.5 |
| Høyde (mm) | 73 |
| Funksjon | Elektronisk |
| Bredde i antall modulmellomrom | 1 |
| Innbyggingsdybde | 64 mm |
| Antall NO-kontakter | 1 |
| Styrespenning 1 | 230 V |
| Styrespenning 1 | 230 V |
| Type styrespenning 1 | AC |
| Frekvens styrespenning 1 | 50 Hz |
| Frekvens styrespenning 1 | 60 Hz |
| Styrespenning 2 | 230 V |
| Styrespenning 2 | 230 V |
| Type styrespenning 2 | AC |
| Frekvens styrespenning 2 | 50 Hz |
| Frekvens styrespenning 2 | 60 Hz |
| Nominell brytestrøm | 16 A |
| Maks brytestrøm (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Frakoblingsforsinkelse | 0.5 min |
| Frakoblingsforsinkelse | 10 min |
| Trykknapp glødelampestrøm | 100 mA |
| Koblingstype | 3- og 4-leders kobling |
| Forvarsel om utkobling | Uten |
| Valgbar impulsfunksjon | Nei |
| Gjentatt | Som kan etterkobles |
| Matespenningsområde | 230 V |
| Matespenningsområde | 230 V |
| Type matespenning | AC |
| Maks glødelampelast | 2300 W |
| Maks lysrørslast | 3600 VA |
| Maks lysrørslast (duo-krets) | 1000 VA |
| Maks lysrørslast (parallell kompensert) | 1000 VA |
| Maks. vekseleffekt LED | 400 W |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 20 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.08 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 6 |
| M-pak Lengde (mm) | 115 |
| M-pak Bredde (mm) | 95 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.465 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 144 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 310 |
| D-pak Høyde (mm) | 250 |
| D-pak Vekt (kg) | 11.565 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 3456 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1150 |
| T-pak Vekt (kg) | 300.56 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
