TS sensor veggboks
| Lengde (mm) | 47.5 |
| Bredde (mm) | 68 |
| Høyde (mm) | 139 |
| Konstruktionstype | Apparatkoblingsboks/-skap |
| Utrustet med dreibar ring | Nei |
| Kan kobles | Nei |
| Lengde | 139 mm |
| Bredde | 68 mm |
| Dybde | 47.5 mm |
| Dybde | 47.5 mm |
| Innvendig dybde | 45 mm |
| For antall apparatinnsatser | 2 |
| Med skruer | Ja |
| Kapslingsgjennomføring ved bryteåpning | Ja |
| Gjennomføring gjennom tettenipper | Ja |
| Gjennomføring gjennom rørstuss | Ja |
| Gjennomføring gjennom trappemembran | Ja |
| Rørlåsing | Nei |
| Valgfri rørlås | Nei |
| Innløp bakfra | Nei |
| Halogenfri | Nei |
| Gjennomsiktig deksel | Nei |
| Plomberbar | Nei |
| Vindtett | Nei |
| Fastmontert klemme | Ja |
| Krokfeste for belysning | Nei |
| Spesiell anvendelse | Uten |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 180 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 60 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 250 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.059 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 250 |
| M-pak Bredde (mm) | 180 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.06 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1700 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
