univers N kit, 2 stk tom modul h75xb500mm
| Lengde (mm) | 110 |
| Bredde (mm) | 500 |
| Høyde (mm) | 75 |
| Høyde | 75 mm |
| Bredde | 500 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Avdekningens farge | Hvit |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 260 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 165 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 110 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.86 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 26 |
| M-pak Lengde (mm) | 260 |
| M-pak Bredde (mm) | 165 |
| M-pak Høyde (mm) | 110 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.86 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 26 |
| D-pak Lengde (mm) | 750 |
| D-pak Bredde (mm) | 530 |
| D-pak Høyde (mm) | 430 |
| D-pak Vekt (kg) | 23.51 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 104 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1010 |
| T-pak Vekt (kg) | 119.04 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
