univers N kit, din-skinne 3×12-mod, slisset deksel, h150xb750mm
| Lengde (mm) | 120 |
| Bredde (mm) | 160 |
| Høyde (mm) | 750 |
| Høyde | 150 mm |
| Bredde | 750 mm |
| Dybde | 125 mm |
| Antall DIN-skinner | 3 |
| Antall moduler pr. DIN-skinne | 36 |
| Rekkeavstand | 150 mm |
| Utvidelsesmulighet | Ja |
| Med bus-skinne | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 758 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 164 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 116 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.56 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 758 |
| M-pak Bredde (mm) | 164 |
| M-pak Høyde (mm) | 116 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.56 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 56 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1075 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
