univers N kit, montasjeplate – justerbar dybde, tett deksel, h150xb500mm
| Lengde (mm) | 510 |
| Bredde (mm) | 160 |
| Høyde (mm) | 115 |
| Med monteringsplate | Ja |
| Med avdekning | Ja |
| Høyde | 150 mm |
| Bredde | 500 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 510 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 240 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 150 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.76 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 510 |
| M-pak Bredde (mm) | 240 |
| M-pak Høyde (mm) | 150 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.76 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 56 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 920 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
