univers N kit, montasjeplate – justerbar dybde, tett deksel, h450xb250mm
| Bredde (mm) | 250 |
| Høyde (mm) | 450 |
| Med monteringsplate | Ja |
| Med avdekning | Ja |
| Innbyggingsdybde | 125 mm |
| Høyde | 450 mm |
| Bredde | 250 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 460 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 265 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 145 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 3.08 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 460 |
| M-pak Bredde (mm) | 265 |
| M-pak Høyde (mm) | 145 |
| M-pak Vekt (kg) | 3.08 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 66 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1220 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
