univers N kit, montasjeplate – justerbar dybde, tett deksel, h450xb750mm
| Weight (net) | 8.159 |
| ETIM-klasse | EC001893 Sikringstativ |
| Med monteringsplate | Ja |
| Med avdekning | Ja |
| Høyde | 450 mm |
| Bredde | 750 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 755 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 462 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 125 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 8.16 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 755 |
| M-pak Bredde (mm) | 462 |
| M-pak Høyde (mm) | 125 |
| M-pak Vekt (kg) | 8.16 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 20 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
