univers N kit, perforert montasjeplate ekom, h300xb250
| Weight (net) | 1.2 |
| ETIM-klasse | EC001893 Sikringstativ |
| Med monteringsplate | Ja |
| Med avdekning | Ja |
| Høyde | 300 mm |
| Bredde | 250 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 310 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 265 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.22 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 310 |
| M-pak Bredde (mm) | 265 |
| M-pak Høyde (mm) | 100 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.22 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 108 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
