univers N kit, senket din-skinne, for rekkeklemmer e.l, tett deksel, h600xb500mm
| Weight (net) | 3.97 |
| ETIM-klasse | EC002575 Fordelingsskap for modulærprodukter |
| Høyde | 600 mm |
| Bredde | 500 mm |
| Dybde | 125 mm |
| Antall DIN-skinner | 4 |
| Rekkeavstand | 150 mm |
| Utvidelsesmulighet | Ja |
| Med bus-skinne | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 608 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 260 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 110 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 4.02 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 608 |
| M-pak Bredde (mm) | 260 |
| M-pak Høyde (mm) | 110 |
| M-pak Vekt (kg) | 4.02 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 15 |
| Monteringsanvisning (nno) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
