univers N kit, til univers skap, 2 stk NH00 160A på cu-samleskinner, h30xb25cm
| Lengde (mm) | 65 |
| Bredde (mm) | 260 |
| Høyde (mm) | 305 |
| Høyde | 300 mm |
| Bredde | 250 mm |
| Dybde | 125 mm |
| Type avdekning | Med utsparing |
| Med avdekning | Ja |
| Med monteringsplate | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 305 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 262 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 65 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.94 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 305 |
| M-pak Bredde (mm) | 262 |
| M-pak Høyde (mm) | 65 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.94 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 96 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 843 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
