univers N kit, tom modul, h150xb500mm
| Lengde (mm) | 110 |
| Bredde (mm) | 500 |
| Høyde (mm) | 150 |
| Høyde | 150 mm |
| Bredde | 500 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Avdekningens farge | Hvit |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 508 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 164 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 110 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.68 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 26 |
| M-pak Lengde (mm) | 508 |
| M-pak Bredde (mm) | 164 |
| M-pak Høyde (mm) | 110 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.68 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 26 |
| D-pak Lengde (mm) | 760 |
| D-pak Bredde (mm) | 430 |
| D-pak Høyde (mm) | 530 |
| D-pak Vekt (kg) | 17.68 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 104 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1010 |
| T-pak Vekt (kg) | 102.92 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
