univers N kit, tom modul, h300xb500mm
| Lengde (mm) | 110 |
| Bredde (mm) | 500 |
| Høyde (mm) | 300 |
| Høyde | 300 mm |
| Bredde | 500 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Avdekningens farge | Hvit |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 510 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 315 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 1.18 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 100 |
| M-pak Bredde (mm) | 510 |
| M-pak Høyde (mm) | 315 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.18 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 48 |
| T-pak Lengde (mm) | 1250 |
| T-pak Bredde (mm) | 820 |
| T-pak Høyde (mm) | 670 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
