univers N, tett deksel, h300xb250mm
| Lengde (mm) | 50 |
| Bredde (mm) | 250 |
| Høyde (mm) | 300 |
| Høyde | 300 mm |
| Bredde | 250 mm |
| Dybde | 50 mm |
| Antall rader | 2 |
| Materiale | Plast |
| Hurtiglåsing | Ja |
| Beskyttelsesklasse IP | IP30 |
| Farge | Hvit |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 300 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 56 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 250 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.47 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 305 |
| M-pak Bredde (mm) | 262 |
| M-pak Høyde (mm) | 65 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.46 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 96 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 843 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
