univers N, tett deksel, h300xb500mm
| Lengde (mm) | 50 |
| Bredde (mm) | 500 |
| Høyde (mm) | 300 |
| Høyde | 300 mm |
| Bredde | 500 mm |
| Dybde | 50 mm |
| Antall rader | 2 |
| Hurtiglåsing | Ja |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 300 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 56 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 500 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.85 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 505 |
| M-pak Bredde (mm) | 305 |
| M-pak Høyde (mm) | 65 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.82 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 48 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
