univers tilbehør og reservedeler
| ETIM-klasse | EC002620 Komponenter for utvidelse (koblingsskap) |
| Modell / utførelse | Andre |
| Bredde | 250 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Dybde | 20 mm |
| Materiale | Plast |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 128 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
