univers tilbehør og reservedeler
| ETIM-klasse | EC000744 Tak/bunnelement (koblingskap) |
| Bredde | 250 mm |
| Høyde | 275 mm |
| Dybde | 275 mm |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer | 7035 |
| Egnet for utendørs bruk | Nei |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 100 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
