univers tilbehør og reservedeler
| Lengde (mm) | 200 |
| Bredde (mm) | 150 |
| Høyde (mm) | 50 |
| Modell / utførelse | Andre |
| Bredde | 30 mm |
| Høyde | 400 mm |
| Dybde | 400 mm |
| Materiale | Plast |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9010 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 290 |
| M-pak Bredde (mm) | 190 |
| M-pak Høyde (mm) | 25 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.403 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 50 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 420 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
