univers tilbehør og reservedeler
| Lengde (mm) | 1345 |
| Bredde (mm) | 305 |
| Høyde (mm) | 65 |
| Bredde | 1250 mm |
| Høyde | 30 mm |
| Dybde | 20 mm |
| RAL-nummer | 7001 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 1250 |
| M-pak Bredde (mm) | 25 |
| M-pak Høyde (mm) | 20 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.23 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 100 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1200 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
