univers tilbehør og reservedeler
| Lengde (mm) | 200 |
| Bredde (mm) | 100 |
| Høyde (mm) | 50 |
| Type tilbehør/reservedel | Andre |
| Bredde | 50 mm |
| Høyde | 400 mm |
| Dybde | 2 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 392 |
| M-pak Bredde (mm) | 278 |
| M-pak Høyde (mm) | 56 |
| M-pak Vekt (kg) | 1.293 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 200 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1525 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
