UNIVERSALDIMMER 1000W
| Lengde (mm) | 98 |
| Bredde (mm) | 87.5 |
| Høyde (mm) | 84 |
| Betjeningsmåte | Andre |
| Antall moduler (ved modulbygging) | 5 |
| Dimming fasepåsnitt | Ja |
| Dimming faseavsnitt | Ja |
| Seriedimmer | Ja |
| Type last | Universal |
| Lysverdiminne | Ja |
| Kan brukes med knapp | Ja |
| Kan brukes med overføringsknapp | Nei |
| Kan brukes med infrarød-knapp | Nei |
| Halogenfri | Nei |
| Type overflate | Matt |
| RAL-nummer (lignende) | 7035 |
| Gjennomsiktig | Nei |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Frekvensområde | 50 Hz |
| Styrespenning fra/til | 230 V |
| Styrespenning fra/til | 230 V |
| Ledertverrsnitt fra/til | 1 mm² |
| Ledertverrsnitt fra/til | 6 mm² |
| Enhet bredde | 88.5 mm |
| Enhet høyde | 85 mm |
| Enhet dybde | 65 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 80 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.314 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 24 |
| M-pak Lengde (mm) | 95 |
| M-pak Bredde (mm) | 100 |
| M-pak Høyde (mm) | 80 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.355 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 24 |
| D-pak Lengde (mm) | 360 |
| D-pak Bredde (mm) | 315 |
| D-pak Høyde (mm) | 210 |
| D-pak Vekt (kg) | 8.905 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 576 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 990 |
| T-pak Vekt (kg) | 236.72 |
| Brukermanual (eng) | Download here |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |