Utjevningsstykke BR65100 alu
| Innbyggingskanalens bredde | 100 mm |
| Dybde innbygningskanalen | 68 mm |
| Overdelsbredde | 80 mm |
| Modell / utførelse | Kanalskøtmaskering |
| Form | Symmetrisk |
| Type feste | Selvklebende |
| Materiale | Stål |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Belagt (coated) |
| Farge | Sølv |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 1152 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
