Uttaksavdekning SL 80mm eik
| Lengde (mm) | 111 |
| Bredde (mm) | 22 |
| Høyde (mm) | 33 |
| Høyde sokkelistkanal | 80 mm |
| Dybde sokkelistkanal | 20 mm |
| Monteringsretning | Horisontal |
| Materiale | Plast |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Farge | Brun |
| Dekor | Eik |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Driftstemperaturområde | 5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 111 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 33 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 22 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.008 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 110 |
| M-pak Bredde (mm) | 35 |
| M-pak Høyde (mm) | 20 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.008 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 20 |
| D-pak Lengde (mm) | 180 |
| D-pak Bredde (mm) | 130 |
| D-pak Høyde (mm) | 100 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.212 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2520 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1600 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |