Uttaksboks SL 80mm aluminium
| Weight (net) | 0.154 |
| ETIM-klasse | EC000079 Koblingsboks for sokkelistkanal |
| Høyde sokkelistkanal | 80 mm |
| Dybde sokkelistkanal | 20 mm |
| Antall apparatenheter | 1 |
| Monteringsmetode installasjonsenhet | Standard |
| Monteringsretning | Horisontal |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Driftstemperaturområde | 5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 160 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 45 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 110 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.155 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 170 |
| M-pak Bredde (mm) | 100 |
| M-pak Høyde (mm) | 50 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.25 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 4 |
| D-pak Lengde (mm) | 280 |
| D-pak Bredde (mm) | 200 |
| D-pak Høyde (mm) | 140 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.747 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 352 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1005 |
| T-pak Vekt (kg) | 90.736 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |