UTTAKSENHET MED 3 STIKKONTAKTER, 3m TILFØRSELSLEDNING
| Lengde (mm) | 174 |
| Bredde (mm) | 75 |
| Høyde (mm) | 74 |
| Modell / utførelse | Utenpåliggende |
| Sammenleggbar | Nei |
| Uttrekkbar | Nei |
| Form | Andre |
| Materiale | Andre |
| Farge | Andre |
| Glansgrad | Matt |
| Lengde | 174 mm |
| Bredde | 70 mm |
| Høyde | 70 mm |
| Antall jordede stikkontakter | 3 |
| Med av/på-bryter | Nei |
| Overspenningsvern | Nei |
| Nettfilter | Nei |
| Med innebygget USB strømforsyning | Nei |
| Nominell spenning | 250 V |
| Beskyttelsesklasse IP | IP20 |
| Slagfasthet | IK00 |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Driftstemperaturområde | 35 °C |
| Driftstemperaturområde | 35 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 174 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 75 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 74 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.87 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 375 |
| M-pak Bredde (mm) | 270 |
| M-pak Høyde (mm) | 160 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.87 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 40 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 950 |
| T-pak Vekt (kg) | 59.8 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |