UTTAKSENHET MED 5 STIKKONTAKTER, 1 BRYTER, 2xRJ45, 3mtr TILFØRSELSLEDNING
| Lengde (mm) | 374 |
| Bredde (mm) | 75 |
| Høyde (mm) | 74 |
| Lengde | 374 mm |
| Bredde | 70 mm |
| Høyde | 70 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 374 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 75 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 74 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 2.09 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 380 |
| M-pak Bredde (mm) | 260 |
| M-pak Høyde (mm) | 160 |
| M-pak Vekt (kg) | 2.09 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 45 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 945 |
| T-pak Vekt (kg) | 119.05 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |