UTV. HJØRNE FOR LF20035 Svart
| ETIM-klasse | EC000863 Utvendig hjørne for installasjonskanal |
| Høyde | 20 mm |
| Bredde | 35 mm |
| Modell / utførelse | Hettefasong |
| Vinkelområde | 90 ° |
| Vinkelområde | 90 ° |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Egnet for funksjonsopprettholdelse | Nei |
| Type feste | Låsbar |
| Farge | Svart |
| RAL-nummer | 9011 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Driftstemperaturområde | -5 °C |
| Driftstemperaturområde | 60 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 5 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 11520 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| Produsentens samsvarserklæring | Download here |
