Utvendig hjørne BRP65170 hvit
| Weight (net) | 0.114 |
| ETIM-klasse | EC000873 Endestykke på veggkanal |
| Bredde | 170 mm |
| Dybde | 68 mm |
| Antall overdeler | 1 |
| Overdelsbredde 1 | 80 mm |
| Symmetrisk | Ja |
| Modell / utførelse | Hettefasong |
| Vinkelområde | 85 ° |
| Vinkelområde | 95 ° |
| Materiale | Plast |
| Materialkvalitet | Andre |
| Halogenfri | Ja |
| Antibakteriell behandling | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Farge | Hvit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Beskyttelseslag | Nei |
| Med kanalkobling | Nei |
| Montasjehull i bunnen | Nei |
| Monteringssett for deksel | Overlappende |
| Med kabelklammer | Nei |
| Beskyttelsesklasse IP | IP40 |
| Slagfasthet | IK07 |
| Driftstemperaturområde | -30 °C |
| Driftstemperaturområde | 90 °C |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 175 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.114 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 170 |
| M-pak Bredde (mm) | 80 |
| M-pak Høyde (mm) | 100 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.169 |
| Pakkestørrelse 3 (overpakking) | 5 |
| D-pak Lengde (mm) | 250 |
| D-pak Bredde (mm) | 180 |
| D-pak Høyde (mm) | 210 |
| D-pak Vekt (kg) | 0.988 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 360 |
| T-pak Lengde (mm) | 1200 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 1040 |
| T-pak Vekt (kg) | 96.136 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| BIM objektfil Archicad | Download here |
| BIM objektfil Revit | Download here |