Varmeelement til skap, monteres på din skinne, 30 W – 230 V AC
| Lengde (mm) | 48.75 |
| Bredde (mm) | 28 |
| Høyde (mm) | 40 |
| Merkeeffekt | 30 W |
| Bredde | 100 mm |
| Høyde | 40 mm |
| Dybde | 25 mm |
| Beskyttelsesklasse IP | IP44 |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 100 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 40 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 25 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.15 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 120 |
| M-pak Bredde (mm) | 40 |
| M-pak Høyde (mm) | 55 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.16 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 100 |
| T-pak Bredde (mm) | 800 |
| T-pak Høyde (mm) | 546 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |