Vector fordeling påvegg, 1×3-mod, ip65
| Lengde (mm) | 93 |
| Bredde (mm) | 110 |
| Høyde (mm) | 175 |
| Monteringsmetode | Påvegg |
| Antall rader | 1 |
| Bredde i antall modulmellomrom | 3 |
| Type avdekning | Dør |
| Utførelse deksel | Lukket |
| Type dør | Enkelt |
| Gjennomsiktig deksel/dør | Ja |
| Signalpasseringsdør | Ja |
| Med lås | Nei |
| Type tetning | Sylinder |
| Kapslingsmateriale | Polykarbonat (PC) |
| Innbyggingsdybde | 93 mm |
| Innvendig dybde | 93 mm |
| Jordingsterminalblokk | Nei |
| Nøytral terminalblokk | Nei |
| DIN-skinne | Ja |
| Med monteringsplate | Nei |
| Utvidelsesmulighet | Ja |
| EMC-utførelse | Nei |
| UV-bestandig | Ja |
| Farge | Grå |
| RAL-nummer | 7035 |
| Beskyttelsesklasse IP | IP65 |
| Høyde | 175 mm |
| Bredde | 111 mm |
| Dybde | 93 mm |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 lengde (mm) | 93 |
| Pakkestørrelse 1 bredde (mm) | 175 |
| Pakkestørrelse 1 høyde (mm) | 111 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.44 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 1 |
| M-pak Lengde (mm) | 190 |
| M-pak Bredde (mm) | 130 |
| M-pak Høyde (mm) | 105 |
| M-pak Vekt (kg) | 0.43 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 324 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |
| BIM objektfil Revit | Download here |
