Veggboks
| Lengde (mm) | 41.7 |
| Bredde (mm) | 68.5 |
| Monteringsmetode | Innfelt |
| Form | Oval |
| Konstruktionstype | Apparatkoblingsboks/-skap |
| Utrustet med dreibar ring | Nei |
| Kan kobles | Ja |
| Utstyrt med | Uten |
| Lengde | 140 mm |
| Bredde | 67.2 mm |
| Dybde | 41.7 mm |
| Dybde | 41.7 mm |
| Innvendig dybde | 40 mm |
| For antall apparatinnsatser | 2 |
| Med skruer | Nei |
| Kapslingsgjennomføring ved bryteåpning | Ja |
| Gjennomføring gjennom tettenipper | Ja |
| Gjennomføring gjennom rørstuss | Ja |
| Gjennomføring gjennom trappemembran | Ja |
| Rørlåsing | Nei |
| Valgfri rørlås | Nei |
| Innløp bakfra | Ja |
| Materiale | Plast |
| Halogenfri | Nei |
| Overflatebeskyttelse | Ubehandlet |
| Farge | Svart |
| Beskyttelsesklasse IP | IP2X |
| Beskyttelsesgrad (NEMA) | 1 |
| Gjennomsiktig deksel | Nei |
| Plomberbar | Nei |
| Vindtett | Nei |
| Krokfeste for belysning | Nei |
| Spesiell anvendelse | Uten |
| Pakkestørrelse 1 (MOQ) | 1 |
| Pakkestørrelse 1 bruttovekt (kg) | 0.049 |
| Pakkestørrelse 2 (pakke) | 50 |
| Pakkestørrelse 4 (pall) | 2000 |
| CE-samsvarserklæring | Download here |
| Produktdatablad (nno) | Download here |